Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ajakápoló száraz szájra?...

Jó ajakápoló száraz szájra? Blistexet lehet még kapni? Vagy milyen van még ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
Utána néztem nagyon sokféle ajakápolónak olyat keresve ami tényleg hidratál. Sajnos a labello, bebe csak még jobban száritotta. Olyar keresnék ami árban is megfelelő. Gondoltam az avon carenek a méhpempős ajakápolójára, a primusra, Alverde. De nem tudom mennyire jók és melyik érné meg.

2013. febr. 24. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktam látni a dm-ben meg a Rossmannban is Blistexet. Amik nekem nagyon beváltak, az Oriflame univerzális ajakbalzsam, de ez kicsit drága, ez a kedvencem, meg nagyon jó még az Isana Intensiv is, az csak 300 Ft.
2013. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az AVON-os méhviaszos balzsama vált be ami ilyen kis tégelyben van.
2013. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem a Rossmannban akciósan Himalaya Herbals ajakápolót, szerencsére eddig jól szerepel. Én is használok univerzális balzsamot, csak Oriflameset, az a gond, hogy azt útközben nem tudom használni, inkább csak itthon és munkahelyen, ahol van lehetőség kéztisztításra.
2013. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor majd megnézem a Blistexet mert azt olvastam hogy olcsó de nagyon jó. És gondoltam megrendelem az avonosat. Most a labello vitamin shakes verzióját használom és nem egy nagy hűha meg kell hogy mondjam. Főleg a hidegbe kiszáradt számra...

A himalayassal us szemeztem de csak neten mert nem biztos hogy itt lehet kapni. Majd utánanézek. Köszönöm :)

2013. febr. 24. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Carmex, Müller.
2013. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!