Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyatosan ki van száradva...

Iszonyatosan ki van száradva az arcom, ki is van fehéredve és hámlik is. Nagyon csúnya. Mit tegyek, hogy minél gyorsabban elmúljon? Radírozás nem segített.

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legokosabb, ha arcmosás után a még nedves börbe bemaszirozol kevés olivaolajat - igen rövid idö alatt rendbehozza. A radirozás meg természetes, hogy nem segit, mert attól is csak szárad a böröd.
2013. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1 hete kenem felváltva, oliva és szőlőmagolajjal. nem segít, nem tudom mi lehet :S

De köszönöm a választ

2013. febr. 18. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne felváltva kenegesd mindenfélével, hanem EGY valamit használj hosszabb ideig. Továbbra is az olivaolajat tudom javasolni, akár naponta többször is bekenheted.


Ha viszont egyáltalán nem javul, akkor menj el orvoshoz, mert lehet komoly vitaminhiány jele is, de esetleg más betegségé is.

2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!