Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos szer az ilyen pattanás...

Hatásos szer az ilyen pattanásokra?

Figyelt kérdés
Nem gyulladtak, pirosak, hanem fehérek és picik, de rengeteg van belőlük és így szörnyű a bőrképem. Bőrgyógyásznál voltam, használtam zinerytet meg skinorent, akneroxid 5,10et is. Nem használtak ezek se csak begyullasztották a pattanásokat és nem lehetett már linyomni se őket. Kétségbeesetten mentem kozmetikába, ahol azt mondták hogy ne használjam ezeket, mert beszárítják a pattanásokat és azok nemhogy nem tűnnek el, de rosszabbak lesznek. Sajnos a kozmetikus se használt, csak szétnyomkodta a bőrömet ami nagyon fehér, így mindentől bepirosodott és sokáig nem jött rendbe. Most mit csináljak? Itthon mit használjak? Esetleg valami bio kence? (teafaolaj?)Mi az ami használ?

2013. febr. 24. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

A pattanások oka belül keresendő, szóval amíg ott nincs rendben minden addig hiába minden kence.

Egészséges életmód, stb.

2013. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem először valami arcradír kéne neked. Mindenkinek máshogy reagál a bőre a kencékre, ezt sajnos ki kell tapasztalni. Nekem pl. az új Aknesol nagyon bejött. 2 hét után 1-2 kisebb pattanásom van. Ilyenkor azokat még bekenem szalicilisav-al, ez szépen leszárítja őket. Ha nagyon száraz a bőröd az se jó akkor hidratáló krémet használj. Minden nap 3x moss arcot langyos vízz
2013. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*vízzel erre a célra megfelelő szappannal.
2013. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló bőröm van mint neked - sápadt és nagyon érzékeny. Először is, valahogy ki kellene tisztítani a bőröd. Ehhez nem kell kozmetikus, elég ha te óvatosan kinyomkodod. Én fertőtleníteni Svéd cseppel szoktam (alkohol és gyógynövény kivonat keverék, Dm-bem kapható) vagy teafaolajjal, esetleg grapefruitmag kivonattal. Tonizálni zöld teával és gyógynövény főzetekkel szoktam. Hidratálásra és hegek eltüntetésére pedig körömvirág krémet, vagy alverde algás hidratáló ampullát, vagy vadgesztenyés krémet használok - igaz elvileg nem arra való, de nekem teljesen jól működik. Itt a honlapja ennek az utolsónak cuccnak ; [link]

Ja és naponta legalább fél órát vagyok a levegőn, ha süt a Nap akkor 5-10 percre mindenképp kimegyek. De többre nem, mert a hegeknek nem tesz jót több napfény.

18/l

2013. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arcradír helyett mostanában cadea vera hámlasztót használok, mert a nagy szemcséket nem bírja a bőröm. Az új aknesolt lehet kipróbálom esetleg. Utolsó: ez így mind oké, de nekem főleg az a cél, hogy ne kelljen örökké nyomkodni a bőrömet.
2013. febr. 24. 20:15
 6/9 ivilicious ***** válasza:
a legjobb au acnesol ! és igen,a teafaolaj is jó,a body shoppos!
2013. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használj tonikot is!ezzel minden este töröld át a bőröd, hidd el segíteni fog! :) és szerintem nem árt egy nagyon jó kozmetikust keresned! ;) remélem tudtam segíteni
2013. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kozmetika kezelések sorozata
2013. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ivilicious ***** válasza:
de lehet elég lenne egy kis szex is:D
2013. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!