Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ilyen kisebb anyajegyeket...

Ha ilyen kisebb anyajegyeket akarok levetetni, az is olyan módon lesz hogy utána le kel szedni a varratot és le kell takarni? Vagy azt nem? Helyben megcsinálják eltüntetik és kész?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 19:34
 1/4 pink22 válasza:
23%
Azt egy helyi érzéstelenítésben csinállják, majd kivágják.. a varratok körülbelül 1-2 hónapig van benn, addig mozogni,spotolni se nagyon szabad, utána még lefedik ragtapasszal pár hétre..
2013. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ... nekem a számnál volt egy egész pici, de rossz helyen volt úgyhogy levetettem, de azt lézerrel leégették, semmi nyoma nem maradt.
2013. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és az egész picinek is kell pár hét amig nem mozgunk? vagy annál nincs ilyen? mert én aktivan sportolok , dde csak piciket szeretnék levetetni
2013. febr. 28. 21:56
 4/4 anonim válasza:
100%
Hülyeség amit az első írt. A műtét után kb 10nappal van varrat szedés.
2013. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!