Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ehhez az arcformához milyen...

Ehhez az arcformához milyen haj illik?

Figyelt kérdés
[link] körülbelül ilyen kerek pufi arcom van, és nagyon nem szeretem. középhosszú hajam van, de nem tudom mikor mit csináljak vele, hogy jól álljon.
2013. febr. 24. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem kb hasonlíthatsz Cameron Diaz, Kirsten Dunst, Renee Zellweger, Drew Barrymore, Mandy Moore valamelyikére. Keress rá, hogy melyikükre leginkább és nézd meg, hogy nekik milyen hajuk van. Hogyan csinálják meg hétköznapokra, filmekben milyen, vagy díjátadókon. Youtube-on sok How-to videó van, ahol megmutatják, hogy híres emberek hajait hogyan kell otthon megcsinálni: innen kapsz egy kis segítséget a formázáshoz.

Általában kerek archoz azt javasolják a fodrászok, hogy a haj legyen felül tupírozott, asszimetrikus stílusú. Érdemes valami ilyesmit csinálni neked is :)

Sok sikert:)

2013. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm akinek szintén ilyen arc formája van.Régen

hosszú vállnál hosszabb haja volt. Most levágatta kb. az álláig. Mindkettő jól áll neki! :)) A hosszú haj nyújtja az arcot.

2013. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!