Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Milyen tapasztalatotok...

Fiúk! Milyen tapasztalatotok volt idáig gyantázással? Csak aki gyantázta/tatta vagy szeretné magát!

Figyelt kérdés
Nekem most volt az első. Vettem DM-ben hideggyantát. Nagyon jól sikerült, még az érzékeny helyeken is! És közel sem fájt annyira, mint ahogy azt mondogatják! Csak el kell mennem venni még egyet, mert nagy volt az erdő... 23F

2013. febr. 25. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hideggyantával sikerült? Akkor marha gyenge szőröd lehet, nem csoda ha neked nem fájt. Nekem erős a szőröm, hideggyanta ki sem szedi egyáltalán. És marhára fájdalmas nekem a gyantázás még a nem érzékeny részeken is, pedig cukorgyantával próbálkoztam mostanság, az a legkíméletesebb.
2013. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a hideg yganta tényleg csak a gyengét szedi ki.
2013. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, előtte kicsit kiáztattam magam egy kád vízben.
2013. febr. 25. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hideggyanta nem vált be,nem szedte ki a szőr nagy részét.Én kozmetikushoz mentem,ő rendesen legyantázott.Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem fájt,de kibírható,viszont a tartósságtól azért többet vártam.Nekem 1 hétig volt sima,azután kezdtek kinőni a szőrszálak.
2013. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!