Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezővel tényleg nem...

Hajszínezővel tényleg nem lehet világosítani?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajamból szeretnék diószőkét. Én úgy hallottam, hogy színezővel nem lehetséges. Igaz ez?
2013. febr. 25. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Színezővel tényleg nem lehet. CSak tartós hajfestékből van olyan, ami 1-2 árnyalatot tud világosítani. Sötétbarnát viszont szerintem mindenképpen le kell szivatni
2013. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg nem lehet.
2013. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes..én tegnap melíroztattam be színezővel a hajam és világosított rajta. Sötét szőke a hajam, és egy sokkal világosabb szőke árnyalatot választottam.

Tényleg nem lett nagy változás, de azért észrevehetően egy árnyalatnyi különbség van az eredeti és a festett hajam között.

VILÁGOSODOTT a hajam :)

Viszont a barna hajból nem tudom lehet-e szőkét csinálni, szóval ha a barna hajat színezik ne lepődjenek meg ha világos barna lesz belőle. Színezővel tényleg nem lehet nagy színváltozást elérni, de azért meglátszik :)

2013. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!