Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajamat mivel...

Középbarna hajamat mivel tudnám a képen látható szőkére világosítani? Melyik festékkel? Esetleg hajszinezővel? Lehet barna hajat szőke hajszinezővel világosítani?

Figyelt kérdés

kb ilyen az eredeti hajszinem

[link]

iylesmit szeretnék

[link]


2009. máj. 11. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:

na szoval iylesmi az eredeti

[link]

2009. máj. 11. 21:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hajat világosítani festékkel sajnos nem lehet, le kell szívatni hidrogén-peroxiddal. De ezzel szerintem ne otthon próbálkozz, mert veszélyes is (ha a szemedbe megy véletlenül, vagy túl sokáig marad a hajadon, bőrödön stb.), és ráadásul könnyen másmilyen lehet a végeredmény, mint amit szerettél volna.

Fodrász viszont szakszerűen meg tudja csinálni, és elvileg olyanra, amilyenre kéred. :)


Remélem, tudtam segíteni! Sok sikert! :)

2009. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenképp fodrászra kellene bízni.
2009. máj. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hajam.hu nagyon jó oldal, csak az a baj, hogy amiket belinkelsz, azok szerintem folyton változnak, vagy nem is tudom...


Visszatérve a hajfestésre, szerintem is hagyd fodrászra! Egyébként nekem is ilyesmi a hajam és én is világosítani akartam, ráadásul én nem is szőkére, csak világosbarnára. Nekem sajnos elég sok a vörös pigment a hajamban, és nem világosbarna lettem, hanem vöröses lett. Azóta kb 3-4 hónap is eltelt, lemondtam a világosbarnáról, a hajam száraz és még a vöröses árnyalata megmaradt... Szóval én lemondtam a világosításról. :( De remélem neked összejön! :)

2009. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jesszus :D :D tényleg változik a link én nem is ezeket raktam be :D XD

szerintem nem próbálkozomvelem jó a barna, ....

2009. máj. 12. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!