Férfi hajfestés?

Figyelt kérdés

Nos,régóta gondolkodok azon,hogy be festessem-e a hajam.

A szőke mellett döntöttem (nem túl világos ,nem túl sötét,ilyen "középszőke"/piszkosszőke).

Viszont az a baj,hogy most barna a hajam,és a szemöldököm vastag,szintén barna.

Ahogy hallottam,ez a kettő nem illik össze.Hogyan lehetne ezt kiküszöbölni?Be kéne festetnem a szemöldököm?Ami a legnagyobb bökkenő,hogy fiú vagyok.

Előre is köszi..



2013. febr. 25. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Semmi gond, cicafiú. Fesd be nyugodtan a szemöldököd is!
2013. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Miért csak a nők kiváltsága lenne a hajfestés? Ha egy férfi kis változatosságot szeretne a hajában, az miért elítélendő? Ezt sosem fogom megérteni... nyugodtan festesd be amilyenre tetszik, és igen, ha nagyon elüt, akkor a szemöldöködet is.
2013. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Az én hajam majdnem fekete és szőkítve (inkább fehérítve) van már nagyon régóta. Az barátnőm szerint aranyos fejem van világos hajjal, szóval ne legyen bűntudatod, ha jól áll neked is. A szemöldök festést hetente- kéthetente kell ismételni mert gyorsan nő 19/f
2013. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
attól függ mennyire néz ki hülyén, vannak lányok is szőke hajjal és sötét szemöldökkel, van akinek még jól is áll. ezt te tudod majd magadnak eldönteni ha befestetted a hajadat.
2013. febr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!