Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyát hogy...

Hogyan vegyem rá anyát hogy ki legyen szedve a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Eléggé vastag a szemöldököm és nem tudom hogy vegyem rá,mert anyukám eléggé ómódi gondolkozású és már az osztályba mindenkinek kivan szedve és engem nagyon zavar ,mert nagyon vastag előre is köszi a válaszokat 14/L

2013. febr. 26. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz a barátnőddel, ha anyukádat nem tudod rávenni. Ez nem nagy dolog, főleg, ha tényleg olyan vastag. Lehet észre sem venné, ha megcsináltatnád. Párszár Ft egy szemöldökszedés, a zsebpénzedből meg tudod csináltatni, ha nem akarsz rá pénzt kérni.
2013. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
biztos, hogy ez most kell neked, csak mert a többiek megbolondultak?
2013. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
9.osztályos vagyok vagyis 2hónap múlva 15 és csak akk kapok pénz ha megmondom mire kell
2013. febr. 26. 15:11
 4/7 anonim válasza:
Ha nem akarsz elmenni kozmetikushoz akkor vegyél egy szőrcsipeszt (bármelyik drogériában megtalálhatod) és szedd ki magadnak. Én is magamnak csináltam és telesen jó lett. Csak arra figyelj hogy ne tépj ki túl sokat, és szedés közben nézd meg távolabbról is, hogy biztosan szép legyen és egyforma. [link]
2013. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi van nálunk itthon de magamnak nem merem
2013. febr. 26. 15:25
 6/7 A kérdező kommentje:
elég ügyetlen vagyok ilyen téren
2013. febr. 26. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak a szemöldököd környékén szedd ki amik már nem tartoznak a "fő" szemöldökhöz :D meg a homlokodnál ha esetlen össze van nőve :D
2013. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!