Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szedjem ki a szemöldököm?...

Hogy szedjem ki a szemöldököm? Sürgős!

Figyelt kérdés
nos,8.-os vagyok.3-4 hét múlva fényképezés..kozmetikushoz nem mehetek mert messze van ahhoz meg kell buszjegy stb.. szüleim egyedül el sem engednének meg pénzem sincs rá. már egyszer kiszedtem de a 2 teljesen máshogy néz ki! attól félek,hogy ha megint kiszedem akkor megint elrontok valamit,de így nem mehetek fényképezésre.mit ajánlatok?segítség.14/L
2013. febr. 25. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem miért nem lehet elmenni kozmetikushoz,de te tudod.

Akkor kérj meg egy barátnődet, nővéredet hogy szedje ki neked.

Vagy kartonból vágd ki az ívet, rajzold körbe és ami azon kívül van, azt szedd ki, így talán egyforma lesz a kettő.

2013. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
barátnőm szemöldöke egyáltalán nem tetszik,nővérem nincs. azért mert én egy faluban lakom és legközelebb 60 km-re találok kozmetikust és mire elmegyek meg visszajövök busszal nem 2 forint,+ a kozmetikust is ki kell fizetni..meg nincs pénzem semennyi
2013. febr. 25. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, h egy szövegkiemelővel megrajzolom, rá a szemöldökre(mert azt nagyon könnyen le lehet mosni)és az alapján kiszedegetem:)
2013. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a videó segíthet neked: [link]

Sok sikert :)!

2013. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!