Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tusfürdőt használjak,...

Milyen tusfürdőt használjak, vagy mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az arcomon, a lábamon , a hasamon , a melleimnél majdnem az egész testemen vannak pattanások.Nem tudtok ajánlani valami jó módszert?

2013. febr. 26. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

1 . ne nyomkodd!

2. kecsketej szappan

3. napozz,amikor mar lehet!

17L

2013. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak szappannal mosakodj, mert vegyi anyagok is okozhatják ami a tusfürdőben, samponban, akármiben van és a bőrödhöz ér.

Szappanból sem mindegy milyet használsz. Természetes összetevői legyenek nagyrészt. Sószappan, fekete szappan, teafa szappan, kecsketejes...

Persze ez magában még nem fogja megoldani a gondot, ha az belülről jön, mert a pattanásokat sokszor belső gondok, gyulladás, egészségtelen életmód okozza. Nem árt kivizsgálni.

2013. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Használtam már ilyen szappanokat,de csúnyább lett a bőröm.
2013. márc. 1. 16:54
 4/5 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom ... a kozmetikusom ajánlott egy gyógysampont ...ha érdekel a neve akkor írj üzit és majd megnézem :) és igen a napozás jó DE !!! csak akkor ha ki van tisztítva a bőröd (ki vannak nyomkodva , akár kozmetikus által :D )mert különben be fog gyulladni és az fáj is meg csúnya is !!!szóval erre azért vigyázz !! ja és használj bőrradírt 4ja meg ha kinyomkodsz patikat akkor utána mosd le és rakj rá valami olyan krémet ami összehúzza ott a bőrödet (pl fogkrém ) sok sikert ;)
2013. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el börgyógyászhoz ez nagyon súlyos ha már mindenhol vannak pattanások.!! Amúgy az avonnál van szalicilsavas tusfürdő a clearskin márkából pont azért hogy a testen lévő pattikat csökkentség. én nem használtam bár én nem igen bízom az avonban ha valami van a bőrömmel.Illetve gyógyszertárban érdeklődj lehet hogy drágák a tusfürdők de tényleg be vanak vizsgálva és szappan mentesek meg ilyesmi szóval nem okoz irritációt. Több gyógyszertári márkának is van ilyen kímélő tusfürdője. De nem jutott még eszedbe hogy orvoshoz menj ezzel? Ez már nem semmi ha az egész tested tele van..
2013. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!