Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek ezen pattanások...

Mit tehetek ezen pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Egy elég csúnya problémám van, amit nagyon szégyellek. Beszélni is róla, meg egyébként is, és nagyon szeretnék valamit tenni ellene. A fenekemen a combomhoz közelebb és a combomon is elvétve pattanások vannak szinte mindig. Nagyon zavarnak mindenhogy... szerintem nagyon undorító és kiábrándító dolog ez egy lánynál. Nagyon kérlek, segítsetek :(

Nem merek miattuk strandra járni, vagy egyáltalán - friss a kapcsolatom - belefogni a szexualitásba... könyörgöm... köszönöm :(

Hogy tüntethetném el őket? Mit tehetek ellenük?

20/L



2013. márc. 1. 00:58
 1/4 Körmendi Flórián válasza:
42%
nyomd ki
2013. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bőrgyógyász mindenképp ne otthon nyomogasd vagy kenegesd.

Ki kell deríteni az okát lehet allergia vagy valami hiány a szervezetedbe,mindenképp menj el!

2013. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, bőrgyógyász Dalacin oldatot írt fel rá. (Igaz nekem a hátamon és mellkasomon vannak az igazán csúnyák sajnos.) Nem tudom, lehet-e recept nélkül kapni. Lényegében ez egy alkoholos fertőtlenítő, recepttel mindössze 600 Ft volt. Mikor bekenem őket, csípi picit, de mintha kezdene tőle picikét rendbe jönni (1 hetes használat után) :)
2013. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet h szörtelenítes miatt van ha nem ha igen fürdés/szörtelenítes után szórd e hintöporral és ne poszkáld öke mert eze nem olyan pattanások mint ami az arcon van
2013. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!