Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó hajerősítő, hajnövek...

Valami jó hajerősítő, hajnövekedést ösztönző sampon, pakolás, egyéb termék, ami valóban bevált?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony szálú hajam van, ezért egyébként is kevésnek látszik, de mostanában a sok stressz miatt elkezdett hullani is, nem tudna valaki ajánlani valami jól bevált terméket?

2013. márc. 2. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ricinusolajat próbáltad már? Az most nagyon megy.
2013. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesz! Hajhullás ellen is jó, és segíti a hajhagymák vérellátását, ami pozitív hatással van a haj növekedésére. Én egy hónapja használom és már most látom, hogy egyre több babahajam nő. :)
2013. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is Bánfi sampont használok, de nekem nagyon összegubancolja a hajam, hiába teszek utána rá kifésülés-segítőt, akkor is nagyon nehéz kifésülni a hajam.
2013. márc. 2. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem a sampont használom, hanem a hajszeszt, nem ugyanaz a kettő. Egyáltalán nem gubancolja a hajamat össze, mert ezt csak a fejbőrre kell tenni.
2013. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én a ricinusolajat ajánlanám. Tényleg nagyon hatásos, csak kitartónak kell lenni. 3-4 hónapig a minimum, amíg lehetőleg minél többször kell használni egy héten.
2013. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ja... egyébként a dm-ben kapható Balea koffeines sampon is nagyon jó. Nekem csak az volt ezzel a probléma, hogy a zsíros hajamra nem pont ezt kéne használnom, de ez is hatásos volt.
2013. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekikezdek a próbálgatásnak. :)
2013. márc. 3. 20:20
 8/9 anonim válasza:
Ricinusolaj a legjobb :) gyorsan nő a hajam tőle és a hajvégeket is ápolja: )
2013. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a ricinusolajról azt olvasom mindig, hogy azoknak jó akik gyorsan akarják megnöveszteni a hajukat. De lehet, hogy az új babahajak növesztésére is jó, csak én értem félre. Szerintem a kérdezőnek valami dúsító dolog kéne, vagy vitamin, ami belülről támogatja a hajnövekedést pl.:HairClinic, Biovanne stb. :)
2014. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!