Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam, de szőkét...

Fekete a hajam, de szőkét szeretnék. Hogy döntsem el, hogy milyen szőke legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval már lassan 7 éve fekete a hajam, és azóta csak olyanra festettem. De viszont most szeretném mindenképpen befestetni világosabbra. Az a baj, hogy egyedül nem merek színt választanai. Szerintetek mit tegyek: menjek el egy fodrászhoz és kérjem ki a véleményét, hogy milyen legyen és akkor döntsön ő(de ebben benne van az is, hogy lehet h nekem jól állna az a szín, csak nekem nem tetszik). Vagy pedig legyen olyan amilyen nekem tetszik(itt viszont lehet, hogy nem állna jól) Nagyon nagy dilemma. Igazából barna a hajam, nagyon régen voltak benne szőke melírok. Voltam vörös is, de a fekete elött. Légyszives segítsetek. Köszönöm.

2013. márc. 2. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

1.: feketéből elsőre nem leszel szőke,többszöri szívatás kell különben annyi a hajadnak. Ehhhez olyan agresszív beavatkozás kell ami rohadtul megviseli a hajat.

Én lettem feketéből szőke de kb fél évig tartott a folyamat,és volt hogy undorító színnel kellett mászkálnom,és ráköltöttem vagy 30 ezer ft-ot. De így legalább megmaradt a hajam.

Nem 1 fodrászüzletből visszautasítottak a kérésemmel,hogy le fog esni a hajam,még csajt is hoztak nekem példának.

2: Nekem is barna az alapszínem,és nem jó hozzá a szőke hidd el. Folytonos lenövés már 2 hét után,folyamatosan sárgulni fog,ha meg középszőke lennél pl vagy sötétebb szőke egyszerűen a lenövésedet nem fogná be,tehát azt külön kéne leszivatni.

3: hajat ez annyira megviseli hogy nekem a hosszú hajamból beckham sérót kellett csináltatnom (victoria persze:) ) és eredeti barnára visszafestenem.

Te tudod mit csinálsz,én csak elmondtam a tapasztalataim amik nem a legjobbak pedig 7 évig voltam szőke,1x-i fekete kitérővel.

Ez már a te döntésed,de én a helyedbe barna lennék vagy mondjuk padlizsán ha unod a feketét.

De szőkét nem javaslom ha számít a hajad egészsége.

2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hét után volt lenövésem a szőkével..... 2évig nem nőtt 1 centit sem a hajam,mikor szőke voltam,mert állandóan tört a hajam vége...a fekete pólóim vállának apró szőke szálak voltak,gusztustalan volt :D


Ezekután feketéből neked nem ajánlom a szőkét....Valahogy világosítani kellene,de a feketét a legnehezebb....Szerintem egyelőre kérdezd meg a fodrászt, hogy milyen színt lehetne kihozni belőle....Biztos a barnát fogja mondani......Ha eljutsz a barnáig,talán 1-2 év múlva lehet már világosítani is...(sötétbarna az alapszínem és évek óta festve van,már barnára van 5éve...)

2013. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!