Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó hajra...

Gyorsan zsírosodó hajra használhatok ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Kénes sampont használok,amitől mostmár elég jól beállt a hajam, kb. 4-5 napig bírja. Viszont elég kevés és ráadásul vékony szálú. Olvastam, hogy a ricinusolajtól gyorsabban nő a haj és erősebb, szebb lesz. Az lenne a kérdésem, hogy a kénes sampon mellett használhatok-e ilyet? Nem lesz tőle kellemetlen szagú/állagú a hajam(próbáltam már Amla olajat és attól hiába mostam ki belőle, olyan állagú lett, mintha egy éve nem mostam volna meg)? A kettő hogyan befolyásolná egymást? Milyen gyakorisággal lehetne használni a ricinusolajat?

2013. márc. 2. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Eleve zsiros a hajad, akkor a ricinusolajtól még zsirosabbá válik.
2013. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne hasznalj ricinusolajat,a googleba ird be hajpakolasok, talasz rengeteget,biztos neked valot is.
2013. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem is zsirosodó a hajam,de miután megmostam a hajam 2-szer samponnal nekem még tovább birta 1 nappal késöbb kellett megmosni,jó tartása volt és fényes.De kinek mi válik be.
2013. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé zsíros a hajam de aki azt írta, hogy a ricinustól még zsírosabb lesz az sosem használta még, és inkább ne írjon semmit, minthogy ennyire marhaságot. Persze mikor rákened zsíros lesz mert olaj, de ha utána rendesen lemosod jó meleg vízzel és minimum 2 samponozással (én 3x szoktam mind3x kevés samponnal) akkor utána nagyon szép lesz. Az olajnak tisztító hatása is van szóval ha jól kimosod utána tisztább is lesz a fejbőr ezért van, hogy utána nekem is néha egy nappal tovább is bírja (időtől és egyebektől függően). Szóval csak bátran használd.
2013. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használhatod mellette a kénes sampont. Egyáltalán nem igaz, hogy zsírosabb lesz tőle a haj, sőt nekem is sikerült 2 napról 3 napra kitolni a hajmosásokat a ricis pakolás mellett. Én minden hajmosás előtt használom a ricinusolajat, heti 2 alkalmat jelent ez. Nem lesz tőle büdös a haj.
2013. márc. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lesz tle zsírosabb...nekem is jó volt.
2013. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!