Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat használók!...

Ricinusolajat használók! Mennyi idő után tapasztaltatok hajnövekedést? Töményen kenitek fel, vagy keveritek oliva vagy étolajjal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:14
 1/8 egy álmodozó válasza:
77%

Szia :) én hetente egyszer használom,és nem higítom semmivel. Fésüvel felkenem,hogy mindenhova jusson bőven :)

2-3 hét után már észre lehetett venni,bár akkor heti 2 szer használtam :D

2013. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Olajat minek másik olajjal keverni? A másik meg, hogy a hajad enélkül is ugyanúgy nő. A hajvégeidet ápold inkább, hogy ne törjön le.
2013. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A tévhitekkel ellentétben a ricinusolajnak semmilyen hajnövesztő hatása nincs. Ezt a neten terjesztik csak... Viszont gyönyörű hajhullást okoz mivel eltömíti a pórusokat, a hajhagymáknak megakadályozza a normális működését amíg a fejedre van kenve.
2013. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindenkinél okoz hajhullást és nagyon sokunknak igen is nőtt, dúsabb, fényesebb és selymesebb lett tőle a hajunk.

1,5 hónap után láttam az eredményét. Olívaolajjal hígítottam.

2013. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 egy álmodozó válasza:
69%

Ez nagy hülyeség.!

Első vagyok.! Ha kihullik a haj,nem az egész,hanem a haj végén az elégetett rész,és abból se soj.Patikában mondták h sokan terjesztenek hülyeséget,mer inkább leszólják mindhogy kipróbálják.semmi baja nemlesz a hajadnak,én még szempillára is kipróbáltamés sokkal hoszabb és dúsabb lett.


Ne higyj a hülyeségeknek,nyugodtan próbáld ki :D

2013. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon nekem is bevált. Heti 1x használom és 1-1,5 hónap után vettem észre, hogy ott, ahol eddig nagyon kevés hajam volt, rengeteg babahajam lett (Mickey-egér effektus). Fodrászom is megjegyezte, hogy milyen sok kis hajam van és milyen dús lett a tövénél.

Kókuszolajjal keverem. Étolajjal eszembe nem jutna, az már egy többszörösen feldolgozott, nagyrészt szintetikus olaj, sok köze már nincs a napraforgóhoz.


Egyébként akik hajhullást tapasztaltak, azoknak a legtöbbje ősszel, tavasszal kísérletezgetett a ricinussal, amikor alapból is hajhullásos időszak van. Illetőleg valóban nem szabad néhány óránál tovább rajta hagyni, mert nem tud lélegezni a hajas fejbőr. 2-3 óra alatt szépen megszívja magát a haj, annyi elég neki. Akinek bevált az egész éjszakázás, akkor csinálja úgy, de eleinte én tuti csak 1-2 órára hagynám fenn.

2013. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
az elején nagyon bizakodó voltam.. és istenem működik! általában hetente (szombatonként) egyszer, de van amikor kihagyom, eddig kb. 4-5x használtam és nekem nagyon is bevált! én pár ek. étolajat is teszek bele, úgy melegítem és kenem fel, nekem így remekül működött. fodrásznál voltam, nagyon rövid lett, imádom a hosszú hajat, így hát sürgősen növeszteni akartam és ezt a módszert találtam. pár alkalom elteltével feltűnt, h lényegesen hosszabb lett a hajam! szerintem remek.
2013. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na a 9 év alatt lett vmi eredmény? :D
2022. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!