Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van tapasztalatotok ilyen...

Van tapasztalatotok ilyen hajvágással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Le szeretném vágatni a hajam. A fenekemig ér, ez ilyenkor hogyan működik? Mikor vágják le, hogyan, meddig, mennyiért adjam el és kinek?

2013. márc. 2. 20:27
 1/3 Emyke031 ***** válasza:
Mindenképp parókakészítőnél vágasd le, ha pénzt akarsz érte kérni, v. olyan fodrásszal aki napi kapcsolatban van vele./Különben az utólag bevitt hajat nem veszik át./ Fontos, hogy volt-e valaha festve, színezve, egészsége-e, ettől függ, hogy kell-e nekik,hogy milyen árat adnak érte; ill. min. 40-50cm kell ilyenkor.
2013. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi a biztosíték rá, hogy addig vágja le, ameddig engedem? Vagy ő dönti el meddig vágja le? Hogy tartja össze a hajszálakat??? Bocs elég hülye vagyok ebben...
2013. márc. 2. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
általában copfban vágják le és ameddig te húzod le a hajgumit de többször vállnál vágják és abból kreálnak valami bubi frizurát de ez csak ha engeded, ha festett törött esetleg nem jó minőségű a hajad és nemvennék meg, én mindenképp megvenném ha megvan min. 40 cm, írj privit ha érdekel és mivel fodrász vagyok ha összetudjuk hozni ingyen le is vágom neked! :)
2013. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!