Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lesz a kovetkezmenye, vagy...

Mi lesz a kovetkezmenye, vagy mire jo ha beszappanozom az arcom igazi szappannal? (Nem tusfurdo, nemis folyekony)

Figyelt kérdés
Tenyleg leviszi a pattanasokat? Mert kiprobaltam, beszappanoztam, majd lemostam. Nem latok semmi valtozast.

2013. márc. 2. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél fekete szappant az jó a pattanásokra ;)
2013. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a zsíros bőröm miatt használok szappant /vannak pattik is/ ebbe az a jó, hogy nem zsíros már, viszont száraz. :D
2013. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Először nem is lesz nagy változás, ehhez minden reggel és este meg kell mosni az arcod, de a változás (ha jó szappannal mosol arcot) már 2 nap után is látható lesz.
2013. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fekete szappan, teafa szappan, kecsketejes szappan jó a pattanásokra... persze nem egy alkalommal kell használni, ennyire gyorsan semmi nem hat.
2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap szappanal mosok arcot.Nem tudom a mai világban csodát várnak egy szappanos arcmosástól az emberek.Leszedi a zsírt a képedről meg a koszt erre való, nem pattanásokat kezelgetni vele!!
2013. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon szárít
2013. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 benedekkiss válasza:
Valószínűleg ki fogja szárítani az arcod, ami szintén nem vezet jóhoz.
2013. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!