Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam?

Milyenre vágassam a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

Most ilyen a hajam,a vállamtól lejjeb van....

Na most olyanra gondoltam h vágatok ilyen fufrut: [link]

Vagy levágatom ilyenre: [link]

Melyik állna jobban??



2013. márc. 3. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

ne légy ostoba persze h a frufrut inkább

ha egy nő rövid hajjal jár nehezebb lesz az élet

na meg aztán bármit megfizetsz azért h megnőjön újra

na meg a hapsik igen kevés százaléka bukik a rövidre nagy önbizalom kell hozzá szép test és arcforma neked a homlokodhoz egy frufru tökéletes lenne még az oldal is

nehogy lenyírd! (megjártam már tapasztalat :'))

16/L

2013. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Klarenzo válasza:

Mindenképp oldal fufru, fokozatosan vágva, picit tépetten. A hajadat meg érdemes hozzá igazítani, a hosszát megtartva, de lefelé-hosszabbodóra vágva. Ez is egy finom fokozatosságot jelent. Ha bp-i vagy, gyere el, ingyen megcsinálom.

-egy fodrász gyakornok-

2013. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehogy rövidre levágatsd, meg fogod bánni.

Nekem a tiednél egy kicsit hosszabb hajam volt, és 2011 nyarán levágattam a miley-s hajnál egy icipicit hosszabbra, és nagyon megbántam. Jól állt először, utána unalmas lett, és összetűzni meg felfogni se tudtam. Most majdnem olyan hosszú mint neked (egy picit rövidebb) csak nagyon kevés.


Szóval inkább a frufrusat válaszd. A fiúknak amúgy is jobban tetszenek a hosszabb hajú lányok. Most arra várok hogy derékig érő legyen.

2013. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem vágasd le ilyenre. a képen egyenesnek néz ki a hajad... és ez jóval rövidebb mint a mostani. de a teli frufru nem állna jól, de ez szerintem igen.

2013. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszii mindenkinek,úgy látom a többség a frufrura szavazott... :)

Klarenzo! Sajnos nem vagyok budapesti,Hajdú-Bihar megyében lakok..

# 4/4! Igen egyenes a hajam.. Amikor legtöbbször fodrászhoz megyek,ilyenre csináltatom meg de még meggondolom....

Énis inkább a frufrut szeretném csak félek hogy nem áll jól és akkor már nem tudom visszacsinálni... Nem kell majd mindig vasalni???

2013. márc. 3. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a rövidet egyszer élünk próbáld ki lehet soha többé nemfogod akarni a hosszút annyira fog tetszeni neked is és másoknak is ez csak haj majd megnő. míg fiatal vagy addig próbálkozz mert utána már nembiztos hogy lesz rá lehetőséged, én azt mondom vágasd! :)
2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,már döntöttem,szerdán megyek és vágatok fufrut... Majd írok milyen lett és küldök képet
2013. márc. 4. 19:12
 8/8 A kérdező kommentje:

Ilyen lettem: [link]

Olyan lett hogy a hosszát megtartotta de felül meg van szedve....

Végül fufru nem lett,kiábrándultam belőle...

2013. márc. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!