Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam,...

Milyenre vágassam a hajam, hogy kicsit belelogjon a szemembe? [Rocker, kicsit Emo lány vagyok]

Figyelt kérdés

Na szóval.Zenekaros polok,fekete ruhák,náha piros ruhák.Ilyenekbe járok.Az arcom inkáébb hosszukás mint gömbölyű.Kicsit csontos de nem olyan feltűnően. Nehéz az ilyen hajat kezelni? nekem ilyen valahol hullámos,valahol még hullámosabb néhol egyenes hajam van,tehát ha oldalfrufrum lenne azt minden napő vasalni kéne? vagy az máshogy működik?

Olyan hajat szeretnék ami egyedien van vágva,most vállig ér és inkább a frufrurészből vágatnék.Szeretem "rázni" a hajm :D,szeretem mikor egy kicsit belelóg a szemembe(persze nem ugy hogy eltakarja),Lécci aki tud linkeljen képet,vagy oldalt ahonnan lehet ötleteket nézni.Akinek ilyen kicsit szembelódó haja van irja meg hogy nehéz-e kezelni.Ja és azok akiknek nem tetszik a stílusom azok kíméljenek. Köszi



2012. nov. 23. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]

válogass

2012. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha hullámos hajad van akkor ilyen frizuhoz minden nap vasalni kell vagy beszárítani, szerintem ez nem túl nyerő. Tönkreteszi a hajad. Na meg az emo féle oldalfrufrukat nagyon be kell lőni minden nap, különben nem áll szépen, kell rá hajlakk, wax, ami ott tartja oldalt.
2012. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

kösziköszi :)


azt elfelejtettem mondani hogy szinte CSAK kiengedve hordom.

aki tud irjon még

2012. nov. 23. 18:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le, egy év múlva, mikor vége lesz ennek a korszakodnak (hány éves vagy?) megbánod.
2012. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a tépett frufru lenne neked a tökéletes választás! :)


Frufrukat nézd:

[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


Puszi!

2012. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem is olyan hajam van mint neked,néhol egyenes,hullámos,még hullámosabb... Oldalfrufrum van,azt vasalni kell,de mivel a hajszerkezetem kb negyedét se teszi ki a frufrum nem sajnálom,de nem is törik annyira+magamnak is letudom vágni ha már nagyon eltörik. :)

Régen volt egész frufrum,az furcsa módon beállt ahogy kellett,nem szorult vasalásra.

2012. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

kösziköszi :)


azt elfelejtettem mondani hogy szinte CSAK kiengedve hordom.

aki tud irjon még

2012. nov. 23. 18:47
 8/16 A kérdező kommentje:
hoppá az előző hozzásolasom véletlen 2x küldtem el xD mindegy
2012. nov. 23. 18:52
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a képeket meg mindent, már egyszer levágattam a majdnem derékig érő hajam :( de valamikor bánom valamikor nem :) 15 éves vagyok.
2012. nov. 23. 18:53
 10/16 A kérdező kommentje:
ja és már volt teljes frufrum de utáltam,mert hülyén néztem ki,és minden reggel ki kellet vasalni mert külömben 2-é ált :S
2012. nov. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!