Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás nem hámlik pedig...

Tetoválás nem hámlik pedig már eltelt 10 nap. Van értelme aggódnom?

Figyelt kérdés

A tetoválásomat rendesen kezelem, mielőtt újra kenem azelőtt áttörölöm nedves kéztörlővel ,első 3nap fóliáztam ahogy a tetováló kérte, utána mivel nem sokat vagyok itthon bekrémeztem kicsit vastagabban és befásliztam ,hogy ne kerüljön bele kosz . Mikor itthon vagyok szellőztetem ,nincs rajta semmi ,csak egy lehelet vékony bepanthenes réteg.

A tetováláson semmi változás nincs az elkészítés óta ,jött ki egy kis festék ,de ezen kívül semmi sem. Nem varasodik semmi nincs vele, lehet hogy már nem is fog ? Vagy van értelme izgulnom ?

köszönöm az értelmes válaszokat előre is !



#hámlás #tetoválás #nem varasodik
2013. márc. 4. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A törlőkendőt és a fáslit máskor hagyd el, azok nagyon nem tesznek jót neki, a krémet pedig minden esetben csak vékonyan kend. De aggódnod nem kell, nekem sem hámlott mindegyik, teljesen normális. Ha szép a színe, nem fáj, nem gyulladt körülötte a bőr, akkor nincs probléma.
2013. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem törlőkendő ,csak sima kéztörlőt benedvesítettem :) de amugy köszönöm a választ :) a fásli meg csak azért volt mert h ne a nadrág legyen krémes .:)
2013. márc. 4. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Te jó isten, fásli:O.

Amúgy, jó, ha nem varosodik, a fólia és a rendszeres kenegetéssel kerüljük el ezt a zavaró tényezőt.

2013. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a fáslizást se ugy képzeljétek el ,hogy vastagon ,aho la tetoválás van csak egy réteg volt rajta a karom tetején ahol meg nincs ott vastagabb ,szóval ugyanúgy tudott levegőzni csak nem kente össze a ruháimat és nem ment bele semmi kosz
2013. márc. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!