Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha levágatod a hosszú hajad,...

Ha levágatod a hosszú hajad, a levágott hajat eladnád, vagy inkább jótékony célra fordítanád?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Eladnám.
2013. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eladnám. Le is fogom vágatni nyáron, de mivel festett, nem tudom eladni. :/
2013. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jótékony célra.

Kapok ösztöndíjat, az nekem elég, plusz még tudok is hazaadni, több nekem nem kell. A jótékonykodástól meg mindig olyan jól érzem magam:)

2013. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csaj, de olyan sűrű és erős hajam van (igaz sosem hosszú mert havonta vágatom - igaz már akkor is férfimértékkel "hosszú" - mert bazi gyorsan nő) - de ha egyszer megnőne és levágatnám tuti eladnám. Egy kopasz embernek jól jöhetne mint paróka. Vagy kézítsenek belőle sapkát... Van hozzá elég erős.
2013. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Megtartanám emlékbe.
2013. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eladnám, mert tudom, hogy mennyi időt igényel az igazán hosszú, dús haj ápolása azért, hogy egészséges maradjon. Tesómnak fenék alá érő, nagyon dús haja van, sosem volt festve, daureolva, egészséges, jó tapintású, tehát nagyon sokat érne, ha eladná. Viszont én azt is látom, hogy mennyi dolga van vele és hogy időnként már mennyire fájnak a hajhagymái, mert tényleg extra dús haja van és húzza a hajhagymáit.

Szóval én eladnám.

2013. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19:18

Én pont azért nem lennék képes eladni, mert ha ennyit foglalkoztam vele sok éven keresztül, akkor nem adnám oda. :D Pedig az enyémért se keveset adnának, mert ha vállig vágatnám, akkor is 1 méter lenne, ami eladható, és rengeteg, dús, nehéz. Nem tudom mennyit érne, azért kíváncsi lennék. :)

2013. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!