Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék ilyen parókát...

Hol tudnék ilyen parókát venni olcsón?

Figyelt kérdés

Nézegettem itthon parókákat,de csak nagyon drágán (9-10 ezer ft minimum) lehet kapni nagyon élethű darabokat,ami nekem nem annyira szempont és azok se valami szépek. :(

Ebay viszont tele van jobbnál-jobb ( [link] ) 2 ezer forint körüli darabokkal. Igen,tudom kínai meg biztos csak a képen néz ki jól,de nekem valami ilyesmi kellene viszont nem akarok rendelni. Rengetegszer kerestem már rá,de itthon siralmas a kínálat. A leggagyibb farsangi rövid hupilila paróka is 4-5 ezer forint. Tényleg nem lehet ezeket itthon kapni reális áron?



2013. márc. 6. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínából rendelve tudod csak olcsón beszerezni... én is rendeltem már, semmi gond nincs vele.
2013. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem lehet itthon kapni jó minőségű parókát megfizethető áron. Ebayen vannak jók olcsón, viszont ha nem akarsz kockáztatni, itt egy oldal tele csodaszép parókákkal reális áron :) [link]
2013. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én inkább az ebayt ajánlom, nagyon jó áron lehet nagyon jó minőséget kapni. Ha kép alapján nem tudsz dönteni, nézd meg az anyagát, ha kanekalon, akkor jól jártál, mert az a legjobb minőségű szintetikus paróka, még a hőt is bírja, tehát ki lehet vasalni meg hullámosítani is.
2013. márc. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MrMrs válasza:
Nekem van 70centis barna parókám,frufru nélküli. Valakit esetleg érdekel?
2015. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!