Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok Shugo Chara...

Hol találok Shugo Chara Utau-jának megfelelő parókát olcsón?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha van olyan, aki kézből kézbe eladná nekem, ha van Utau parókája? Nem tom mennyit tudunk rá szánni, de ha nem szivenszúrós összeg, akk anyám simán belemegy és nagyon kéne!! lécci segítsetek!! köszi^^
2010. máj. 1. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vaterán vegyél 3 szőke parókát és applikáld össze, vagy kérj meg egy fodrászt, hogy végezze el a műveletet... Persze csak ilyen 1500-asakat, gondolom nem napi szinten akarod hordani, tehát tökéletes a műhaj. Olcsóbban nem fogod megúszni, vagy nem lesz olyan szép dús, mint a rajzon.
2010. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahogy elnézem, az első okosabb volt, csak nekem idő míg betölti. Szerintem rendelj egyet, nem olyan drágák.
2010. máj. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebay-en vettem én is ilyet, 10ezer ft volt postával együtt, Hong Kongból jött a cucc.

[link]

Lesd meg te is mit találsz.

2010. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindent mindenkinek!^^
2010. máj. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!