Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az arcomon lévő...

Mit kezdjek az arcomon lévő pattanás hegekkel? Piros foltok, halvány piros foltok, seb nélküliek. Mit kezdjek, hogy eltűnjenek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nagyon irritál már hogy emiatt alapozom az arcom.....és nagyon idegesítenek azok a foltok.

2013. márc. 6. 18:24
 1/5 anonim válasza:
elmúlnak max 1-2hét
2013. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
A-E vitamin, fuss (lényeg, hogy valami izzasztó sportot), aztán jó meleg vízzel alaposan lemosni, aztán hideggel is, után pihi-tehát ne nyúlj hozzá, lehetőleg ne bkv-zz--és ha nagyon pattanásos típusú az arcod, akkor az is segíthet, hogy a párnahuzatot minden nap lecseréled tisztára. Még tudom ajánlani a forever-nek a zöld aloe verás géljét, de ha nem futja erre, akkor sima aloe vera növényt beszerzel és abból levágsz egy pici levéldarabkát, azt félbe vágod-mintha filéznél- és az arcodra kened. Nagyon jól lenyugtatja a bőrt.
2013. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

dörzsölgesd paradicsommal:)

tényleg beválik. csökkenti a gyulladást és halványít.

2013. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. márc. 15. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez vált be, gyönyörűen eltüntette a hegeket. :)

2013. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!