Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fura halvány fehér, majdnem...

Fura halvány fehér, majdnem bőrszínű pattanás szerű pöttyök vannak a péniszem tövén mitől? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már kb 13 éves koromban észre vettem, hogy vannak, ha meg nyomom, viszonylag úgy mint egy pattanást, fehér zsirszerűt cucc jön ki belőle.

Nem fáj, nem viszket, csak zavar, hogy ott van meg kitapinthatóak, zavarna ha majd egy lány szólna ezért.

Kb kb 14 évesen meg kérdeztem anyumat(hosszas filozofálást után), hogy ez van. Másoknak is ilyen.

EZ tényleg igaz és akkor nem csak nekem ilyen?

Mivel lehetne csökkenteni számukat vagy csak simán ne ennyire feltünőek legyenek. Szőr is nő ki, nagyobbodott szőrtüszők lennének?

17/F



2013. jan. 1. 23:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem is ilyen fehér cuccosok vannak csak nekem nem jönnek ki
2013. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nagyon gyakori dolog. Úgy tudom nem lehet. Nekem is van és szerintem nem zavaró. Ha nyomkodod az nem vezet jóhoz. Ez nem betegség..
2013. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez van!

Majdnem minden pasinak.

2013. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nekem is ez van.sztem se nyomkodd.
2013. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem a hpv egy nemveszélyes válfaja?
2013. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Páromnak is vannak ilyenek...engem egyáltalán nem zavar..:)
2013. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Úgylátszik (kommentek alapján) ez elég gyakori jelenség! :D
2013. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olvastam két ehez hasonló kérdést miután már meg irtam a kérdésem és ott is hasonló válaszok voltak:D, azért jó tudni ha nem zavarja a lányokat/nőket és nem rendellenesség:).
2013. jan. 2. 01:00
 9/12 EXTRAWELT válasza:
Nem kell parázni,ha csak nem toltál az utóbbi időben több csajt is gumi nélkül :D Ha nem akkor nincs probléma,fertőzésnél viszketne,szineződne meg stb
2013. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ide is bemásolom, ez valszeg ez: [link] :)
2013. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!