Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elvégzek műkörömtanfolyamot...

Ha elvégzek műkörömtanfolyamot, és utána műkörmösként kezdek dolgozni, mennyire lehet vele jól keresni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy elég felkapott mostanában a műkörömtéma, és egy csomó műkörömtanfolyam van. Szerintetek megérné elkezdenem egy műkörömtanfolyamot, ha jó kézügyességem van, és érdekelnek am is a műkörmök?

2013. márc. 6. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól lehet, ha nagyon jó vagy, és jó helyre mész dolgozni, csak ahhoz nem elég elvégezni az okj-t, hanem sok-sok továbbképzés kell, sok-sok pénzért, és nem árt versenyezni sem, mert ott még több tapasztalatot lehet gyűjteni.

Tehát, ha van legalább 6-700 ezred, plusz pénz még egy csomó anyagra, plusz a vállalkozói elindításához, és fenntartásához, ami addig kell, amíg be nem indul, akkor hajrá.

2013. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én nem vagyok ugyan műkörmös, külső szemlélőként tudom leírni a tapasztalataim.:) Nagyban függ attól, hogy hol fogsz majd dolgozni, helyileg hol van a szalon és milyen más szolgáltatásokat nyújt. Ahol én lakom pl. állandóan becsődölnek szegények, mert külváros és alig járnak oda. De egy népszerű szépségszalonban még az is kedvet kaphat hogy elmenjen hozzád, aki mondjuk fodrászhoz ment és csak meglátott. Szóval nem árt egy jól menő fodrász/masszőr/szoláriumos stb. ismerős aki mellé így be lehet társulni. És innentől ha szépen dolgozol akkor szerintem igen, jó üzlet lehet. Remélem tudtam segíteni.
2013. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.Én kozmetikus vagyok,de a műkörmös jobban keres nálam!Mondjuk ügyes,nem emeli az egekbe az árakat.
2013. márc. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabriell88 ***** válasza:
Ajánlom mellé a lábápolást!így teljes a szakma és rengetegen keresik!
2013. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!