Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, h ha a fülem nem bírja...

Igaz, h ha a fülem nem bírja sem az ezüst, sem a bizsu (csak az arany) fülbevalókat, akkor ha bekenem átlátszó köröm lakkal bírni fogja?

Figyelt kérdés

Az a baj, h nem szeretem/nem tetszenek az arany ékszerek, csak az ezüstök, vagy a bizsuk... És hát, ezektől begyullad a fülem.

Ezt a praktikát hallottam, és jó lenne, ha valaki elmondaná a tapasztalatát (:

Előre is köszönöm (:


2009. szept. 13. 10:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem értek hozzá, de nekem elég gyanús, hogy használna ha vegyszerekkel teli körömlakkal kennéd be az amúgy is érzékeny füledet.

Próbáltál már orvosi fém fülbevalót berakni? Én ugyanígy vagyok az allergiával (aranyon kívül mindentől begyulladt), és azt bírta a fülem. Úgy néz ki mint az ezüst vagy a bizsu, árban is olyasmi sávban van. Néhol nemesacélnak írják, elvileg az is ugyanaz. Az apacsban (sok bevásárlóközpontban van Budapesten, vidéken nem tudom) 600/pár és elég nagy a választék. Piercingeseknél és ahol fülbelövést vállalnak általában szintén kapható, de drágábban.

2009. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyu kollégájától hallottam ezt már én is,neki az egész teste nem bírja a bizsut,még a nadrág gombját se,és ha jól emlékszem azt le szokta kenni átlátszó körömlakkal.Én nem tudok tapasztalatot írni,mert hálistennek nincs ilyen bajom:)
2009. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Előző vagyok, elég hülyén fogalmaztam szal első sorral azt értettem, hogy szerintem nem használna, sőt inkább rosszabb lenne tőle.
2009. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm is így van vele, de ő mindíg bekeni, és akkor nem gyullad be a füle.

szerintem ki kell próbálni!

2009. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az egyik barátnőmnek ez a baja...ő is bekeni átlátszó körömlakkal!
2009. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is ez a bajom bár nekem azért nem minden ezüst bizsu ver ki.Én is szokta mezt csinálni hát van amelyiknél bejön van amelyiknél nem.De szerintem ne átlátszóval csináld hanem valami szinesebbel mert akkor látod mikor jött le a lakk és nem fog véletlenül sem begyulladni a füled.Szerintem egy próbát megér.
2009. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!