Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejtetőn világosabb haj....

Fejtetőn világosabb haj. Szőkére festett hajam a fejtetőmön mindig világosabb mint oldalt vagy hátul. Akár én, akár a fodrász festi akkor is. Igaz a fejtetőmön gyengébb, vékonyabb szálú a hajam. Valami technológiai hiba van, vagy másnak is van igy?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy egységes szinű legyen a hajam?
2013. márc. 7. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen sajnos, felül egészen ezüstszőke, lejjebb haladva meg már csibesárga. Nem tudom mit lehet vele kezdeni, a fodrász azt mondja várjam meg míg lenő a sárgás rész, de azt nem bírom ki, már nagyon azon gondolkodom hogy befestem az egészet barnára.
2013. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magadnak nem is, de egy jó fodrásznak ezt simán meg kéne oldania, méghozzá úgy hogy felülre más festéket ken mint a többi részre... én is úgy festem a hajam hogy a tövekre 2 félét kell kevernem erősebb oxival, mert nekem ott sötét, de a többi részre meg világos kell gyenge oxival, így egyszínű lesz az eredmény...
2013. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy fodrásznak ezt tudnia kellene egyformára festeni. Az az első kérdés, hogy melyik színt akarod: a világosabbat, vagy a sötétebbet. Ha az előzőt, akkor a hajhosszról le kell szedni a festéket, ha az utóbbit, akkor a hajtőre sötétebbet kell kenni, mint eddig.
2013. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!