Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 éves vagyok és tiszta csík...

19 éves vagyok és tiszta csík az egész fenekem, a derekam és a combom, úgy nézek ki mint egy zebra. Hogyan fogadjam el így magam?

Figyelt kérdés
Nem merek a barátom előtt rövidnadrágot felvenni, vagy egyáltalán bugyira nem merek levetkőzni :S
2009. szept. 13. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak striáim :( Ez ellen aztán nem lehet mit kezdeni, majd ha szülsz lesz még ennél is több :S


Még én sem fogadtam el teljesen, de nem tudok mit kezdeni velük, együtt kell élni velük, egyszerűen mosolyogj és mindenki a mosolyodra fog koncentrálni, nem a csíkjaidra :)

Hidd el, nem vagy egyedül ezzel.

Bele kell nyugodni, nem tehetünk mást.

2009. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok, ugyanebben a helyzetben. Egyébként szépnek tartanak, jó az alakom, de sajnos tele vagyok striával. Ezért nekem is nagyon sok gátlásom van, de a barátod előtt ne szégyelld magad. Én is takargatás nélkül vetkőztem le előtte. Egyszer megkérdezte, hogy mi ez, elmondtam, hogy egyszer a hirtelen fogyásom miatt ilyen lett a bőröm. Ennyi volt, azóta nem is beszéltünk róla és teljes mértékben elfogadja és szereti a testem úgy ahogy van.

Esetleg ha nagyon zavar, elkezdhetsz gyűjtögetni ilyen lézeres műtét dologra, mert más állítólag nem használ és ez sem teljesen.

2009. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem emellé még narancsbőröm is van... Pedig rendszeresen sportolok, csak sajnos elmúltam már 40...


Azt mondják bölcs emberek, hogy a körülötted lévők úgy fogadnak el, amilyennek te tartod magadat.


Tehát, ha te egy csinos, okos, értékes lány vagy, akinek striák is vannak a bőrén, de attól még tuti csaj, akkor ők is így fognak téged elfogadni! Gyúrd meg az egódat:)

2009. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem lehet olyan nagy gond,de persze elhiszem,hogy zavar,és jobb lenne nélküle. állítólag a bőrgyógyászok/természetgyógyászok tudnak rajta javítani, de lehet,hogy az tényleg jobb,amit előttem javasoltak, a lézeres műtét. a barátod biztos,hogy azzal együtt is szeret:)
2009. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!