Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a csavarókra tekert hajamat...

Ha a csavarókra tekert hajamat elalszom, tönkremegy az egész?

Figyelt kérdés

Nincs időm reggelente ezzel szórakozni, viszont szeretnék végre valami normális hajat, de csavarókkal ugye nem lehet aludni, szóval az a kérdésem, hogy ha befújom hajhabbal, és felcsavarom, majd este kiveszem őket, és "elfekszem", akkor nagyon csúnya lesz reggelre?

Tudom, hogy hülye kérdés, de ha reggel úgy néznék ki, mint egy idióta, akkor inkább neki sem állok.


2013. márc. 7. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban fém csavarókra tekertük a hajunkat, és aludtunk benne. Nem volt nagyon kellemes, de kibírtuk. Reggel szép göndör volt a hajunk.

Ha este kiveszed a csavarókat, akkor nem sok marad benne reggelre.

2013. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ilyen szivacs csavarókra [link] szoktam felcsavarni a hajam, ezekkel aludni is lehet, és általában jól sikerül:)
2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet vele aludni,csak nem lesz kényelmes,nekem még nem volt baj azzal hogy elaludtam a hajamat
2013. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, csak én nagy hullámokat szeretnék, 50 mm-es fém csavaróim vannak. Aki meg tud ezekkel aludni, azt megtapsolom...
2013. márc. 7. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem reggelre már nem lenne olyan szép a hajad így. Legalábbis az én hajam tuti sz*rul nézne ki reggelre, ha így csinálnám. Viszont a legjobb módszer, ha egyszer, amikor reggel nem kell sehova menned, előző este kipróbálod. Így ha nem sikerül jól a dolog, akkor sincs gáz, hiszen nem kell sehova se rohannod reggel. :)
2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!