Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör a hajam de sose loknikb...

Göndör a hajam de sose loknikba áll hanem szétáll, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Göndör a hajam, bár vasalom, mert nem nagyon tudom kezelni. Szeretném göndören hordani, de hajhab nélkül nem megy, mert szét áll, nem rendeződik loknikba, így nagyon szénakazal jellegű a fejem... ha összefogom pl testnevelésen akk kihúzódnak a tincsek. ha elalszom akkor is vagy kiegyenesedik, vagy szétáll... tudna valaki nekem tippeket adni, hogy teremtsek szép loknikat/fürtöket ebből a gyötrelemből? Elöl még megcsinálom hajhabbal, de hátul már nem tudom. ha meg sikerül, csak addig tart míg le nem fekszem... Irigylem azokat a nőket/lányokat akiknek olyan szép csigákban van a haja...

Segítségeketek köszönöm!

L/ 16


2009. szept. 13. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt wax-szal, hajhabbal, meg göndör hajra való samponnal csinálják...kérdezd meg a fodrászodat,ő biztos tud segíteni:)
2009. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is göndör hajam van, de az enyémet lehetetlenség kiegyenesíteni mert sose marad úgy:D

Az én megoldásom az, hogy mikor hajat mosok csak akkor fésülködök előtte és utána. Összefonom 3 vagy 5 ágba(utóbbit anya szokta, és azért jobb mert gyorsabban szárad) és hagyom magától száradni. Miután kibontom mindig loknis lesz, este nem csinálok vele semmit, úgy szokott maradni.

Én hetente mosok hajat ezért úgy hordom hogy 3-4 napig telejsen kibontva addig szép, utána lófarok vagy konty. Én csak sampont használok és balzsamot, és csak illat alapján választok(ált. jobb minőségüeket nivea, oriflame). Szeretem viszont az olyan sampont ami egyben balzsam is mert akkor extra selymes lesz a hajam:D.

2009. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neked akk amakcsabb a ahajd mint az enyém, enymet nem nehéz kihúzni, csak a vasaló meg szét égeti :S most egy elfogadom-magam-olyannak-amilyen-vagyok-valójában kúrán vagyok :D csak a hajam él önnálló életet. Köszi a tippet ! Várok még tippeket, válaszokat vagy linkeket! Előre kössz!
2009. szept. 13. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt: http://www.youtube.com/watch?v=W2ZNsudkM6k nekem nem sikerült mett nem volt hajhab. de barátnőmnek már igen. :D sok sikert.
2009. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha befonod csak simán úgyis jó. Előző voltam
2009. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem vegyél kifejezetten göndör hajra való sampont... én nivea göndör sampont használok nekem jó. az oriflameset is dicsérni szokták. hajmosás után pedig lefelé forditom a fejem és törölközővel felnyomkodom a hajam, így nagyjából maguktól beállnak a loknik ...
2009. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!