Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörből egyenes hajvasaló...

Göndörből egyenes hajvasaló nékül?

Figyelt kérdés

Lehetséges ilyen?

Nem akarok hajvasalót használni ... .. mivel tudnám megoldani hogy a hajam egyenes legyen a göndör helyett?

Bocsi a kicsit értelmetlen kérdést.:D



2013. márc. 7. 21:36
 1/8 Angel106 válasza:
Én nem tartom valószínűnek,hogy lenne ilyen megoldás. A brazil keratinos hajegyenesítést jónak mondják, bár azt is mondják, hogy megcsináltatod akkor mosás szárítás után, hogy tényleg full egyenes legyen a hajad egyszer ki kell vasalnod. Akkor mindegy ha egyszer veszel egy normális hajvasalót, ugyanazt éred el vele. Ja és a keratinos hajegyenesítés 3 hónapig tart csak, míg a legjobb hajvasalók évekig.....
2013. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ ! :D
2013. márc. 7. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:

-keratin (megjegyzem elég drága, szoval csak akkor ha van keret rá)

- bemész dm-be és keresel olyan sampont ami simít

ez attól függ milyen göndör a hajad de általában ezekhez a samponokhoz is kell hajvasaló, én pl még rosszabb hejzetben vagyok, mert afro hajam van :P simítani? az enyémet? lehetetlen magyarországon

2013. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fésű+hajszárító..mást nem nagyon tudsz tenni
2013. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem fodrász csinálta meg a Lisap Ultimate keratinos egyenesítővel, már 4 hónapja ilyen egyenes.
2013. márc. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A brasil cacau csak jobban károsítja a hajat. Nyilván azt mondják, hogy nem, mert el szeretnék adni neked. Szebb lesz tőle egy pár hétig, utána meg jobban fog törni. A white hairnél profik dolgoznak ugyan, de ha nincs rá 30 ezred, akkor ne próbáld ki. Mellesleg apró trükk, hogy az elkészült frizurát vakuval fényképezik le, amitől sokkal fényesebbnek és szebbnek tűnik. Egyszerűbb megoldás, ha veszel egy jó hajszárítót meg körkefét, és beszárítod magadnak otthon. Rengeteget számít.
2013. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs 3.49től nézd. Se szárító, se vasaló, se drága kozmetikumok, és nekem tökéletesen bevált!:)
2013. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!