Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mit csináljak a...

Segítség! Mit csináljak a hajammal? (Hajvasalás) FONTOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy ga.ma cp3 hajvasalóm, ajánlottak hozzá egy Wella hajvasaló spray-t, megvettem. De kivasalom a hajam, szép egyenes, aztán max 1 óra múlva megint hullámos. Mit csináljak, hogy tartós legyen az egyenesség? Mit tegyek rá a hajamra? Kérlek segítsetek! Nagyon fontos lenne!



2012. nov. 21. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Elég magas hőfokon vasalod? Én vasalás után hajlakkot teszek rá,elég sokat,mert nekem is hamar visszagöndörödik a hajam. A hajvasaló spray pedig csak hővédő,nem fokozza az egyenességet. Egy jó Remington hajvasalóval többre mennél különben.
2012. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen magas hőfokon vasalom. Hajlakk semmit sem segít sajnos.
2012. nov. 21. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos velem is így volt, aztán vettem egy csúcskategóriás hajvasalót és teljesen egyenes lett tőle. egyébként nekem is visszagöndörödik ha párás idő van, de egyébként jól bírja. jó tanácsként mondom,hogy a hővédő spray csak 180 fokig védi meg a hajad, afölött nem nagyon ér semmit
2012. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha esetleg waxot raknék a hajamra az segítene?
2012. nov. 21. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A wax-tól is visszagöndörödik szerintem,nekem legalábbis sose használt.Neked is elég vékony szálú lehet a hajad.

2012. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem,mennyi az a magas hőfok? Én speciel 210-220 fokon vasalom
2012. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem vastag szálú, dús hajam van. 200 fokon vasalom.
2012. nov. 22. 13:47
 8/8 anonim válasza:
Első válaszolónak üzenem, hogy ne tanácsolgasson már nagy hőfokot....a kérdező remélem nem akarja szénné égetni a haját....én is sokat vasaltam a hajam, eleinte én is magas hőfokon, pár éve vettem vissza kb 150 fokra, vagy 140-re, és most ott tartok nem tudom mi legyen a hajammal mert le kell vágatni annyira tönkrement! A kérdezőnek tanácsolom hogy szeresse meg a saját haját, mert én a helyében össze tenném a két kezem ha szép egészséges hullámos hajam lenne, de ha nem hiszi akkor csinálja, pár év múlva emlékezzen vissza arra amit írtam!
2013. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!