Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Békéscsabán tudtok nagyon...

Békéscsabán tudtok nagyon olcsó, de jó fodrászt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
én ugyan pesti vagyok, de legutóbb egy biohairben vágattam le a hajam és teljes mértékben meg voltam elégedve a fodrásszal. 1500 volt lakkal waxszal együtt úgy hogy frissen mosott hajjal mentem. szerintem felétek is kell lennie egy ilyen szalonnak.
2013. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik részén keresed. Ha Jaminai vagy ahhoz közel vagy tudok egyet. Az Asztalos János utcán van egy fodrászat, olcsón dolgoznak és én mindig meg vagyok elégedve velük. Női fodrászatnak van kiírva, de férfiakat is el szoktak vállalni.
2013. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs Csabán bio hair fodrászat.


Jaminához viszonylag közel lakok, nő vagyok.Mennyiért csinál vágást az a fodrász körül belül?

2013. márc. 9. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nekem a vállig érő hajamat rövidre felnyírva 1000ért vagy 1500ért csinálta, nem tudom már pontosan. De az a biztos ha elmész és megkérdezed. Van, hogy rögtön tudnak fogadni ha kevés a vendég vagy épp nincs senki, de ha nem akkor időpontot hamar adnak.
2013. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!