Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon saját magadnak hajat...

Otthon saját magadnak hajat vágni?

Figyelt kérdés
Kicsit elvan töredezve a hajam vége és azt mondták hogy itthon magamnak azt a picikét vágjam le egyesével/vagy szoljak valakinek a családba ..kb 2mm csak a töredezés.mert a fodrász 5 cm is levág ha kell ha nem.. lehet rendes olloval is? vagy csak ilyen 'fodrász olloval' ?
2013. márc. 8. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A rendes olló eltörheti a hajad, ezért kell hozzá külön fodrászolló amit csak erre használsz. Fodrászkellékesben olcsón is kapsz már ilyesmit.
2013. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a fodrász ollót javaslom. Nem olcsó, de hidd el, hogy megéri, mert egy jó minőségű olló akár évtizedekig is jó (persze élesíteni kell rajta, megköszörülni, ha már nem olyan éles). Én is a borbély papám ezer éves fodrászollójával vágom a hajamat:)
2013. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak szoktam vágni a hajamat, frufrut is. Van egy fodrászollóm, hajnyíróhoz adták. A sima ollónál jobb, és senki nem szokta észrevenni, hogy nem fodrász csinálta ;)
2013. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nyesővel (kis műanyag pálcaszerű dolog, van benne egy borotvapenge) szoktam vágni a hajam, eddig senki nem mondta meg, h home made :) amúgyis elég extrém a frizurám, szóval ez a legutolsó amit megkérdeznek :)


17 éves korom óta így megy ez, már nem is tudnék elmenni fodrászhoz, mert tuti kiborulnék, ha valamit nem úgy csinálna, ahogy én megszoktam.


25l

2013. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!