Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Neked van főnököd akinek...

Neked van főnököd akinek dolgozol, akitől pénzt kapsz a munkádért vagy vállalkoztál, és egyedül a magad ura vagy és megtermeled saját magadnak a pénzt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

És reláció már nincs is?

Pedig sokan vagyunk ilyenek...

2013. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, van főnököm, aki beruházott több százmilliónyi forintot egy vállalkozásba, amibe én nem tudnék annyit.
2013. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek publikus adatok, nézd meg, hány alkalmazott és hány evás van.


Én nekem van főnököm spec.

2013. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Átmenet vagyok a kettő között. Ismerős vállalkozásába segítek be, projektmunkában, teljesítménybérért. Szóval kicsit vállalkozós, mert nem kapok fix bért, meg nem is biztos, hogy lesz projekt, de kicsit alkalmazottas, mert konkrétan pénzt nem tettem bele.
2013. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megtermelem magamnak a pénzt. Vettem egy jó nyomdagépet.
2013. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magam ura és önmagamért felelő munkavállaló vagyok, aki megtermeli a pénzt, és folyamatosan képzi magát azért, hogy erre egyre jobb esélye legyen.
2020. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!