Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Győrben hol találok olyan...

Győrben hol találok olyan boltot, ahol bio szépségápolási termékek vannak? (kimondottan szépségápolási boltra gondolok, nem olyanra, mint a herb@ria)

Figyelt kérdés

pl olyanra, ahol ilyen termékeket tudok vásárolni: (myropolium, elj.hu/natur-es-biobolt)

[link]

[link]


2013. márc. 8. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

hmmm átadom a tudásom, de nem biztos, hogy segíteni fog rajtad. Helyismeretem gyér ezért googlemaps-sel megtámogatom ,ha működik.


Van egy általános biobolt az üvegpalota aljába. Az épület szemben van a várohzházával és annak a keleti oldalán van egy biobolt. Itt kaja és biocuccok találhatók. Méhpempő is lehetséges. Árulnak kozmetikumokat is. Ha nincs olyan márka amire pályázol (ott pl. tisztálkodási szereknél a Tulas márkát tolják, akkor javallom, hogy kérdezd meg, hogy nem-e tudnak beszerezni. Én pl Faith in Nature samponra hajráztam és bár az üzletben nem volt de 5 nap alatt beszerezték. :) )

[link]


Aztán a másik nem kifejezetten bio az Yves Rossé (asszem így írják) ők pedig az Árkádban tanyáznak.


Konkrétan bio kozmetikus üzletet még nem találtam és mások sem ismernek, de eddig így oldottam meg a gondjaim.

A bioboltban rendelésre is hoznak ha tudnak. :)

2013. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második link már sikerült :)
2013. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, tudom is h melyikről írtál, sokszor járok arrafelé

de azt hittem, h ott csak bio kaja van :O

köszi a fáradozást :)

2013. márc. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!