Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász túl rövidre vágta a...

A fodrász túl rövidre vágta a hajam. Adnátok néhány frizura tippet?

Figyelt kérdés

A fodrász a kb ilyen hosszú, hátközépig érő hajamat (sokkal dúsabb a hajam) [link] (ennél még hosszabb is volt egy picivel)

ekkorára vágta le (nem akartam h ennyit vágjon)

[link] :(

Adnátok tippeket hogyan hordjam a hajam hogy ne tűnjön túl rövidnek?:( (hajráf/pánt nem jöhet szóba)



2013. márc. 8. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hétköznapra, vagy alkalomra gondoltad? Kontyot akarsz belőle csinálni, vagy csak suliba akarod, hogy kinézzen valahogy?
2013. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Suliba szeretném, konty is jöhet akár, de nem akaarok mindig abban lenni. Egy hétköznapi haj kéne. Nem muszáj hogy nagyon visszafogott legyen ki akarok lépni az egy copf és egyéb unalams frizurákból. teljesen el vagyok keseredve a hajam miatt, nem akarom hogy rövidnek tűnjön. A végéről lemaradtí. 14/L
2013. márc. 8. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Válts fodrászt..
2013. márc. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megláttam az első képet és azt hittem hogy a második valami nyakig érő rövid borzalom lesz,erre ott van egy váll alá érő haj. Egyáltalán nem rövid csak neked tűnik annak. Nekem is volt már ilyen tudom milyen érzés,de majd hozzászoksz hidd el hogy nem rövid az.
2013. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4: tudom, hogy nem rövid csak azért az a kb. 8 cm nekem egy kicsit sok. :(


Kérlek ne arra válaszoljatok, hogy megnő majd meg ilyenek. Azt kérdeztem hogy hogyan tudnám hordani ami nem unalmas és nem tűnik tőle túl rövidnek. kérlek erre a kérdésre válaszoljatok

2013. márc. 9. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

szerintem is elég rövidre vágta kár érte nagyon :(

de ne keseredj el mert ha nem akarod hogy lássák hogy milyen rövid próbáld feltűzni felkötni míg vissza nem nő, pl. egy konty, fonás, hullámosítsd be vagy göndörítsd esetleg megpróbálhatod csak a végét behullámosítani és akkor már nem is látszik annyira mert a hullámosítással rövidebbnek tűnik a hajad és ráfoghatod arra :) 21/F (fodrász)

2013. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hajni89 válasza:

Szerintem ez egyátalán nem rövid!

Az én történetem sokkaldurvább...

Anyum tudta, mikor megyer fodrászhoz, lefizette a fodrászt, és a hosszu hajahat (kb.: 62-65 cm) válligérőre vágtáki...

2013. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hajni89 válasza:
bocsi az előbi bakikért!!!!!!!!
2013. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6: Köszi a tippeket, végre valaki a kérdésemre válaszolt.

És hiába mondja bárki h ez nem rövid ez nekem az. Nem azt mondtam h rövid lett a hajam, hanem azt, hogy túl rövidre lett vágva az eredetihez képest.

2013. márc. 9. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok még egy kis segítség :)

http://www.youtube.com/watch?v=MeAvPk6tCh0

2013. márc. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!