Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én egy 15 éves hosszú barna...

Én egy 15 éves hosszú barna hajú lány vagyok szerintetek be festessem feketére a hajam? :D

Figyelt kérdés
Mindenki szerint jó igy meg minden de nem tom :S
2013. márc. 10. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne fes be
2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fesd ha szeretnéd, egy idő után úgyis kikopik sötétbarnára.
2013. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
én leszarom mit csinálsz.
2013. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. márc. 10. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne, mert nem mindenkinek áll jól, ráadásul öregít, meg sápaszt is. Addig örülj ameddig azt mondják hogy jól áll, nekem minden pasi megkérdezte hogy miért nem festem feketére(mert nem)
2013. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fekete festék a legkárosabb mind közül, szóval inkább ne.
2013. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod.
2013. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha a hajad erős, vastagszálú, dús, nem hajlamos hullásra, valamint a bőrtónusod megfelelő, akkor mehet. (Mert egyébként sokaknak hullik egy idő után.) De nagyon nehéz tőle megszabadulni, ha leszívatod, állítólag akár hónapokba, de évekbe is telhet, míg megkapsz egy eredetihez hasonló hajszínt. Javaslom, hogy először hajszínezőt használj, az pár mosás után kikopik és nem károsít annyira.
2013. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy szerintem nem kéne. Én is nagyon sokat festettem a hajam, (a nővéreimet utánoztam) Vörösesre, feketére szőkére. Mindig kaptam a "lecseszést" mert nekem is szép hajam volt/van. Azt meguntam ( szerencsére gyorsan nő a hajam) a folyton újra festést, és eldöntöttem hogy befejezem, ezért befestettem nagyon hasonlóra a hajam mint amilyen eredetileg és hagytam lenőni. De gondolhatod mennyit bajlódtam vele amire lenőt rendesen, évente vágtam belőle min 10 cm és így sikerült teljesen természetes hajat varázsolnom. Sokkal jobb és szebb. Igaz egyszerű barna, de vannak benne szőkés és feketés árnyalatok. Ugy hogy nem unalmas. :)


Mostanába is elkap a "be akarom festeni a hajamat" hozzáállás, vagy a melírozás vagy akármien karosító dolog, mert néha már unom, de mindig az akkori 2-3-4 évre gondoltam és nem...soha nem festeném be.



Bocsi hogy ennyit dumáltam, de ne fesd be, hullani fog, száraz lesz, törik, sprőd, kócosodó...csak baj lesz vele.

2013. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!