Milyen sampon kell?

Figyelt kérdés

sziasztok!

nem tudom eldönteni, hogy milyen sampon kell...

alapvetően gyors zsírosodásra hajlamos a hajam, de több márkának van "zsíros hajra" és "normál és gyorsan zsírosodó hajra" samponja..melyik a jobb?

az én hajam olyan, hogy hogyha mondjuk megmosom hétfőn, akkor szerdán, esetleg csütörtökön már mosnom kell.

második nap, ha összefogom, akkor oldalt már szerintem nem hat teljesen frissnek...

szerintetek? ti mit ajánlanátok?



2013. márc. 10. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Garnier: Ultra Doux Balzsam. (Avokádo és karité) Nincsen ráirva hogy zsirosodás ellen de nagyon jól hat! Dm-ben vagy Rossman-ban tudod elvileg megvenni megfizethető áron pár száz ft-ért hozzád vágják! Remélem tudtam segiteni :)
2013. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az avokádós balzsam száraz hajra van, elég nehéz és olajos. Hogy segítene a zsírosodáson? A samponja is eléggé elnehezíti és zsírosítja a hajat.

Én annyit tudnék javasolni, hogy NE vegyél kifejezetten zsíros hajra való sampont. Nagyon kiszárítják a hajat, és később még jobban fog zsírosodni. Inkább használj normál hajra valót, olyat, ami nem szárítja nagyon, és gyengéd a hajhoz.

2013. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ami nagyon bejött az a Herbária Csalán sampon. Az van ráírva, hogy normál hajra való (és van belőle száraz hajra való is), de tényleg csökkenti a zsírosodást. Viszont nagyon összegubancolja és kiszárítja a hajat, ezért érdemes utána valamilyen tápláló balzsamot használni.
2013. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!