Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny arcra valamilyen...

Érzékeny arcra valamilyen árilag tűrhető krém?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a tűrhető számodra? az 1000Ft vagy lehet 3500-4000 körül? Miben mutatkozik meg az érzékenység?
2013. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Babaarcom van:) Sikerült a sok pattanás elleni kozmetikumokkal szárazzá varázsolnom, de most kezd végre visszaállni az eredeti kinézetéhez. Tűrhető ár 1000-2000 között van.
2013. márc. 10. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát annyiért igazán hatásos krémet ne remélj. Ami még a legolcsobb és hatásos lehet az amit a patikában kevernek ki. Mindenképp hidratáló krémet kérj. (kozmetikus vagyok)
2013. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2000 felett milyen krémet ajánlasz?
2013. márc. 10. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy dm-es kuponnal vettem egy L'oreál arclemosó tejet azt hiszem így kuponnal ha jól emlékszem 1800 forint lehetett és nekem nagyon bevált! Szintén ugyanígy jártam mint te,csak nekem mostanság kipattogott egy helyen a homlokom, és kecsketej szappannal megcsináltam, jól kiszárította, ezzel egy nap átkentem és bevált:) De volt, hogy mindennap használtam és nagyon jót tett az arcomnak! Még sminklemosóként is! [link]
2013. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Kipróbálom én is:)
2013. márc. 10. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Az arclemosó tisztításra van, nem ápolásra,. Persze valamennyit ápolhat de messze nem úgy mitn egy krém. Ez olyan mintha tusfürdőt hazsnálnál tesápolóként. nem arra való. Mindneképp krémet vegyél de ezek a drogériás termékek tele vannak káros anyaggal. Viszont nagy hatásuk nincs épp azért hogy ha az emebr nem bőrtíousának megfelelőt vesz akkor ne okozzon vele túl nagy gondot.
2013. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem abból a szempontból vált be jobban mint egy nappali/éjszakai arckrém ,mert nekem a legtöbb bezsírosítja a bőrömet rendszeres használat után. ( Pedig radírozás,tisztítás,tonizálás minden játszik. :) )De bőrtípustól függ!
2013. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a biomedes körömvirág krém sztem nagyon jó, árban is!

gyulladáscsökkentő, nem zsírosít, de táplál.

2013. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!