Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok pattim van és...

Nagyon sok pattim van és miteszerem, a kozmetikus sem tud mit csinálni azt mondta használjak krémeket. Van valamilyen gyógymód / kencefice ami el tudja tüntetni őket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon sok van azzal már bőrgyógyászhoz kéne menni.
2013. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen jól írta az előző, vagy bőrgyógyász vagy ha lány vagy akkor kezd el szedni alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót, nekem az segített.
2013. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok mellesleg és az anyám úgyse engedi a fogamzásgátlós módszert. :/
2013. febr. 3. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Úgy sejtem, hogy pubertáskorban vagy, ez pedig általában zsíros bőrrel jár. Ez ellen nem tudsz mit tenni, szerintem ennyi idősen a hormontartalmú gyógyszerek inkább ártanak, mint használnak, tehát az sem megoldás.

Én, mint kozmetikus, azt tanácsolom, hogy keress egy Ilcsi referencia kozmetikát a lakhelyedhez közel és járj oda kezelésre. Az Ilcsi termékek natúrkozmetikumok, így nem kerül olyan a szervezetedbe, ami nem jó. Lehetőség van gépes kezelésre is, a vió nevű szerkezet fájdalommentes, de kiváló pórusösszehúzó, fertőtlenítő hatással bír. Ha eljársz rendszeresen kezelésre, akkor a bőröd állapota javulni fog. A kozmetikus majd javasol otthonra is ápoló termékeket, hogy a kezelések között is tudd a bőröd szinten tartani.

2013. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2013. febr. 4. 17:59
 6/6 anonim válasza:

Keress egy masik kozmetikust. Esetleg megprobalhatnad a gyogykozmetikust vagy ha az sem megy akkor heti ketszer forazz vizet,ontsd egy talba hajolj fole,egy torolkozovel takard le. Afejed h a goz ne szalljon ki. 10 perc eleg. A ket esetbol egyszer kinyomkodhatod a mitteszereket,de csak az orrodon! A nyomkodas utan torold at az egesz arcod kamillateaval!

En nem nagyon ajanlom a kemiai anyagokat. Nekem sem nagyon segitettek. Hasznalj zoldsegeket vagy hagymat,mezet,vagyis hazilag elkeszitheto arcmaszkokat.

2013. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!