Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bevált a citromleves,...

Nektek bevált a citromleves, ecetes hajnövesztő?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam a receptet, és jövő hétvégén lehet kipróbálom mert a héten megyek fodrászhoz a végét levágatom és utána kipróbálnám. :) Véleményeteket írjátok le róla. köszi :))
2013. márc. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan még milyen hülyeséget találnak ki az unatkozó emberek hajnövesztésre? Mert már annyi különböző dologra mondják hogy hajat növeszt, hogy már lassan tök mindegy mit kensz rá, minden hajat növeszt, kész, ennyi. Egyébként a hajnövekedés max génmódosító szerrel gyorsítható... semmi mással.
2013. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Komolyan, mire nem mondták még, hogy növeszti a hajat? Én konkrétan még a bálnaspermáról is olvastam egy külföldi oldalon... Türelem kell hozzá, és megfelelő ápolás, ennyi. Mondom én, aki szinte minden hajnövesztőt kipróbáltam, és persze egyik sem használt (a hajvitaminoktól minimálisan gyorsabban nőtt 1-2 hónapig, de az szinte semmi). Mégis egy méteres fonat lengedezik mögöttem, mert kivártam, hogy megnőjön, rendszeresen vágtam a végét (sokan egyáltalán nem vágatják, ha növesztik, ami nagy hiba), és persze rendesen ápoltam.

Citromlevet sosem tennék a hajamra, mert száríthatja és fakíthatja a színét. Az ecetes öblítéstől kicsit könnyebb fésülni, de csak ha már magától a sampontól nem lesz olyan. Én viszont nem használom, mert a vége mindig száraz és sprőd lesz tőle, szerintem lemossa a balzsam által alkotott védőréteget.

2013. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem már minden hajnövesztő házi praktikáról hallottam, de ezek szerint mégsem. Szerintem valamit félreolvashattál (vagy kérném a linket), mert citromos, ecetes öblítés létezik, de sosem voltak említve, mint hajnövesztő szerek. Sima hajöblítők, én is próbáltam őket, könnyebben ki lehet fésülni a hajat (mintha balzsamok lennének), az ecettől nekem szép fényes is lett. Ennyi. Soha sehol nem volt az írva, hogy bármiféle hajnövesztő hatásuk is lenne.
2013. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 ek citromlé, 1 ek ecet, 2 tojássárgája, fél csomag szalalkáli és őrölt kávét öntünk bele, hogy massza legyen belőle !:) http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..
2013. márc. 10. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor azt írd, hogy a kávés, mert a citromlé és ecet önmagában még nem utal arra, hogy mit is szeretnél.


Hát én egyetlen egyszer kentem a hajamra és borzadály volt... a kávét nem lehetett kimosni a hajból, állandóan ott potyogott a nyakamba még sokadik mosás után is. Én nem kenném a hajamra, de ha gondolod kipróbálhatod.

2013. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!