Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha változtatni szeretnék a hajam árnyalatán? Olyan módszert keresnék, ami nem túl drága és nem teszi teljesen tönkre a hajam? A színező jó lenne?

Figyelt kérdés

A hajam eredeti színű, nem volt festve, melírozva meg semmi. Szőkésbarna a hajam, kicsit olyan semmilyen, én már nagyon unom. Változásra vágyom, és egyre többször gondolkodom azon, hogy változtatni kellene egy kicsit.

Alapvetően ez a szőkésbarna vonal jól áll, csak ez az eredeti szín nagyon unalmas és egyhangú.


Szeretném, ha egy pár árnyalattal világosabb lenne. Ehhez mindenképpen le kellene szívatni a hajam?

A színező jó lenne?


Úgy tudom, hogy a színező kikopik, így ha nem tetszik vagy megunom, egyszerűen hagyom, hogy kikopjon és kész. Ez még mindig kevésbé gáz, mintha hagynám hogy lenőjön a festék..



2013. márc. 12. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ecetes olló:)költséghatékony:)
2013. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha citromlével mosol hajat, az állítólag szőkíti:)

(még nem próbáltam, de szeretném)

2013. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a színező nagyon jó választás. nekem is ilyen volt a hajam amilyet leírtál és én is színezővel világosítottam rajta jó pár árnyalatot. nem roncsolta a hajamat egyáltalán. és nem kopik ki gyorsan, nekem igazából előbb látszik meg hogy lenőtt, mint hogy kikopott... de mivel nem annyira elütő színű a 2 hajam ezért nem feltűnő a lenövés. és 3-4 havonta szoktam színezni. amúgy garnier color and shine tartós hajszínezőt használtam
2013. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Színező tényleg nagyon jó, nem teszi tönkre a hajat,szép egészséges fényt ad a hajnak és pont árnyal,színt módosít de nem világosít.

Én Bes regal soft colort használok,fodrászkellékesnél veszem 1800 ft oxival és 2 alkalomra elég vállig érő hajamra és mindig azt kapom amit a színskálán kinéztem:)

2013. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ha jól értem, ehhez nem is kellene leszívatni a hajam?

És ha elmegyek fodrászhoz, mondjam neki, hogy színezni szeretném a hajam és akkor választunk árnyalatot vagy hogy van ez? :D

2013. márc. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!