Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lenne megpróbálnom,...

Érdemes lenne megpróbálnom, vagy még rosszabb lenne?

Figyelt kérdés

Többször is be volt színezve(28 mosásossal) a hajam, de fölül sokkal sötétebb lett mint alul. Amikor nőtt le, egyszer egy másik fajta színezővel színeztem, aminek hasonló árnyalata volt. Aztán colorb4-ral le akartam szedni, de a második fajta színező kiszívta fönt, ahol előtte lenövés volt. Ezért újra vettem színezőt, és újra sokkal sötétebb lett fönt. Lenőtt vagy 2-3 centit, undorító volt. Elmentem fodrászhoz, hogy a saját hajszínemhez hasonlót próbáljunk összehozni, hogy lenövesszem. Erre sokkal rosszabb lett, mivel a festék(ez már normális festék) ugyancsak kiszívta ott ahol a lenövésem volt, és rikító sárgás vörös lett ott. Ezért másnap vissza kellett mennem, és sötétebbet kent rá. Most is baromira elüt ahol nőtt le, csak most sokkal fakóbb színű fönt mint a saját hajszínem.

Arra gondoltam, hogy veszek fodrászkellékesnél hajradírt, és keresem valami enyémhez hasonló festéket, aztán ha tűrhető, hagyom az egészet a francba. Vagy ettől még rosszabb lenne? Mennyire működik a hajradír? Mennyire károsítja a hajat?



2013. febr. 23. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok választ adni, de megmondanád, hogy milyen hajszínezőt használtál?:)
2013. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először volt egy schwarzkopf kávé színű: [link]

Ami pedig kiszívta:

[link]

A fodrász meg festéket használt, de nem tudom milyet

2013. febr. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!