Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 éves nő vagyok. Már jó...

23 éves nő vagyok. Már jó ideje hullik a hajam de mára olyan mértékü lett hogy már tényleg zavaró és látszik is hogy ritka a hajam. Mit lehet ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Mert már nagyon idegesit annyira hogy az utcára is alig merek kimenni emiatt.
2008. jún. 9. 15:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez lehet örökletes (pld. anyukádnak mennyire hullott ilyen idös korában?), hormonális, táplálkozási (pld. vitaminhiány), gyógyszermellékhatás (miket szedsz?), környezeti (allergiás vagy a samponodra, hajlakkodra, stb.), lakhelyi (betemetett urándúsítóra épült a házad - na ez csak vicc, de érted a lényeget :) ), vagy valami betegség mellékhatása. Vannak-e egyéb tüneteid, fáradtság, étvágytalanság, sápadtság? Csináltass egy vér- és vizeletvizsgálatot!
2008. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.. huh hát igen... örökletes biztos nem...hormonális valószinü..mennék én orvoshoz csak 1éve nincs munkahelyem igy nincs fizetve a tb sem...
2008. jún. 9. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled.Én 15 vagyok és nekem is ez a bajom.Nálunk a papám és az apukám is kopaszodik sajnos...Nálunk örökletes,de amíg nem tudtuk addig azt mondták,hogy lehet hogy gyulladás van valahol a szervezetben,ugyanis attól hullik a haj...remélem segítettem
2008. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm igen..én sejtem mi lehet a baj csak félek dokihoz menni..de mégis mit tehetnék most??? már arra is gondoltam hogy veszek egy élethü parókát már annyiféle divatparóka is van...teljesen kétségbe vagyok esve..
2008. jún. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!