Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most 13 éves vagyok és...

Ha most 13 éves vagyok és zselézem a hajam mindennap akkor mondjuk 30 éves koromra nem hullik ki? (Minden nap kiszoktam mosni a zselét este fürdéskor)

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
kizárt h ettől kihullana
2010. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor engedi a zselé, hogy a hajam levegőt kapjon, ilyesmi ?
2010. júl. 28. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak télen ne csináld, a barátomnak azóta korpás a haja, mert télen megfázott ettől a fejbőre, nagyon nehéz utána kikezelni.De minek zselézni minden nap?Jó, ha mész valahova, oké, de heti 1-2 nap szünetet hagyhatnál, mert nem egészséges.
2010. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyik barátomnak is ezzel gyűlt meg a baja 26 éves, és a bőrgyógyász megtiltotta neki a zselét, mert annyit használta hogy hullani kezdett neki, azóta nullás fazonra váltott.
2010. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azért van olyan nap a héten amikor nem zselézek.1-2 nap van olyan mindig.
2010. júl. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!