Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A striák fiuknál is kialakulha...

A striák fiuknál is kialakulhatnak? és ha igen hogy lehet eltávolitani őket gyorsan?

Figyelt kérdés
16/f

2013. márc. 14. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Sehogy.
2013. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kialakulhatnak. Sehogy.
2013. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták.
2013. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem ez pont rossz kategória ehhez a kérdéshez. De mindegy.
2013. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
meg sem akarom tudni mi az
2013. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz használ, mint a nőknél, szauna után hideg vizes merülő, váltózuhany, krémek, abból sem mindegy milyen, meg valami orvosi készülékek vannak az ilyen bőrproblémákra. Megoldás egyszerű, ne hízz el rohamosan.
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a tanácsot
2013. márc. 14. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a hízástól alakulhat ki, hirtelen növéstől és fogyástól is.
2013. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj, de segítőkész mindenki. szóval, ha még nincsenek striáid, de úgy érzed, nemsokára lesznek, FUSS, MENEKÜLJ, VÉDEKEZZ!

vastagon kend be magad niveával akár többször is egy nap, arckrémek armadája, testápolók, babaolaj, stb. minél puhább a bőröd, annál jobb.

ha már kialakultak, nincs mit tenni. el lehet tüntetni őket véglegesen, de elég nehéz folyamat. patikában lehet kapni hozzá kenceficéket, azok általában segítenek. szóval, előzd meg őket, mielőtt kialakulnak és zebra leszel.

ps. lány vagyok, engem nem szoktak zavarni a striák, pedig láttam már striás pasit

2013. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!